04sty2018

Wyniki VIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Twórcy czterech kultur dzieciom”

I miejsce ex aequo (wśród szóstoklasistów) dla dwóch uczniów naszej szkoły

Zbigniewa Dębskiego (VI a) i Mateusza Jurka (VI a)

w

VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Twórcy czterech kultur dzieciom”!

 

Konkurs odbył się 7 grudnia – jak co roku – w SP 193 w Łodzi pod patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Rady Osiedla Zarzew. Szczególnym gościem, a zarazem honorowym członkiem jury, była Pani Jolanta Bielecka – konsultant Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. W skład dwóch komisji wchodzili ww. przewodnicząca, nauczyciele SP 193 i z zaproszonych szkół oraz przedstawiciele SU SP 193.

Uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci wzięli udział w tym konkursie – za każdym razem znajdując się w gronie laureatów. Uczniów naszej szkoły przygotowywała Pani Wioletta Sobieraj.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.