06lis2018

Zaproszenie do udziału w konkursie bibliotecznym

Nauczyciel-bibliotekarz zaprasza uczniów klas I, II, III i IV do udziału w konkursie  pn. „Wyruszam z książką w świat”.  Zadaniem uczestnika jest wykonanie  z a k ł a d k i    d o    k s i ą ż k i, która  nawiązuje do przeczytanej powieści dla dzieci ( akcja powieści – osadzona we współczesności).

Zakładka powinna być:

  • wykonana samodzielnie przez jednego ucznia,
  • wykonana w nawiązaniu do treści książki,
  • wykonana w dowolnym formacie, techniką  dowolną z wyłączeniem techniki komputerowej.

Szkolna Komisja Konkursowa pod kierunkiem nauczyciela – bibliotekarza oceni wykonane zakładki oraz wybierze 4 najciekawsze, które zostaną przesłane do łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego na XVIII Festiwal Bibliotek Szkolnych.  Czekają ciekawe nagrody!!!

Ostateczny termin dostarczenia zakładek do biblioteki szkolnej:  20.12. 2018 r.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.