07gru2018

Szkolny wolontariat

W dniach  30 listopada – 1 grudnia uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami brali udział w świątecznej zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności im. Marka Edelmana w Łodzi.

Młodzi wolontariusze, podobnie jak w latach poprzednich, kwestowali w sklepach Biedronka w Łodzi i Ksawerowie. Zachęcali klientów do zakupów i przekazywania produktów spożywczych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej dzielnicy. Efektem dwudniowej akcji jest ponad pół tony artykułów tj.: cukier, mąka, olej, ryż, kasza, konserwy, soki i słodycze w szkolnym magazynie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy Paniom: Agnieszce Barańskiej – koordynatorowi akcji i Monice Rzetelskiej – Pietrzyk przewodniczącej Rady Rodziców.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.