27sty2019

Planowane zmiany w granicach obwodów łódzkich szkół podstawowych

Szanowni Rodzice,

zachęcamy Państwa do zapoznania się z „Projektem zmian w granicach obwodów publicznych szkół podstawowych na obszarze miasta Łodzi.” przedstawionym w Zarządzeniu nr 391 Prezydent Miasta Łodzi z dnia 24 stycznia 2019 r., szczególnie tymi, które dotyczą obwodu naszej szkoły.

Konsultacje społeczne w tej sprawie prowadzone będą w okresie od dnia 4 lutego 2019 r. do dnia 11 lutego 2019 r. w formie otwartych spotkań z mieszkańcami Miasta Łodzi umożliwiających wyrażenie opinii oraz składanie propozycji do protokołu dotyczących planowanych zmian w granicach obwodów szkół podstawowych zlokalizowanych w poszczególnych rejonach Miasta Łodzi. Spotkania odbędą się w godzinach 17:00 – 19:00 według poniższego harmonogramu:

  1. 5 lutego 2019 r. w siedzibie XXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi przy ul. Wileńskiej 22a dla rejonów: Polesie i Śródmieście,
  2. 6 lutego 2019 r. w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej w Łodzi przy ul. Stawowej 28 dla rejonu Bałuty,
  3. 7 lutego 2019 r. w siedzibie Publicznego Gimnazjum nr 38 im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łodzi przy ul. Stanisława Dubois 7/9 dla rejonu Górna,
  4. 8 lutego 2019 r. w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 34 im. Wisławy Szymborskiej w Łodzi przy ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 9 dla rejonu Widzew;
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.