26lut2019

Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego pn. „Wyruszam z książką w świat”

Konkurs biblioteczny dla uczniów klas I – IV polegający na przygotowaniu zakładek do książek został zakończony w styczniu 2019 r.
Szkolna Komisja Konkursowa spośród kilkudziesięciu prac wybrała najciekawsze zakładki, biorąc pod uwagę:

• nawiązanie do wybranej książki,
  • samodzielność wykonania pracy,
  • estetykę,
  • ogólne wrażenie.

Najwyżej ocenione przez Szkolną Komisję Konkursową zakładki: Zuzanny Kicińskiej z kl. Ib, Aleksandra Pawlaka z kl. IIa, Julii Gawrysiak z kl. IVc i Leny Ogrodowczyk z kl. IVe zostały przesłane do Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, aby reprezentować  naszą szkołę na XVIII Festiwalu Bibliotek Szkolnych.

Kilkanaście innych zakładek zostało wyróżnionych, a ich autorzy w podziękowaniu otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!
                                            nauczyciel plastyki – Joanna Kowalczyk
nauczyciel- bibliotekarz Elżbieta Pietrzykowska-Tomczak

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.