04mar2019

AIESEC 2019

W tym roku szkolnym po raz drugi gościliśmy w szkole wolontariuszy z międzynarodowej organizacji AIESEC. Liu z Chin oraz Nazli z Turcji prowadziły zajęcia z uczniami przez dwa tygodnie, od 28 stycznia do 8 lutego. 

Tegoroczna edycja projektu odbywała się pod hasłem „International Education” i wspierała Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ numer 4 – „Dobra Jakość Edukacji”.

Podczas warsztatów z wolontariuszkami uczniowie naszej szkoły mieli okazję rozwijać swoje umiejętności miękkie, pozwalające bardziej efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na naukę. Oprócz tego dowiedzieli się wiele o Chinach i Turcji.

Wartością dodaną spotkań z Liu i Nazli było to, że dzieci kolejny raz mogły sobie uświadomić, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka angielskiego, jak bardzo ułatwia poznawanie świata i otwiera na nowe możliwości.

 Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która sfinansowała udział szkoły w projekcie, oraz dla Rodzin Wiktorii z VA oraz Mateusza z VIIA, które gościły wolontariuszki przez czas trwania warsztatów.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.