10maj2019

Wakacje w mieście

W okresie ferii letnich Miasto Łódź w 46 szkołach i placówkach oświatowych na terenie Łodzi będzie realizować zajęcia zamknięte w formie dwutygodniowych półkolonii.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 7.00 – 17.00

Organizatorzy wypoczynku – wytypowane Szkoły – będą pobierać opłatę za pobyt dziecka w wysokości 10 zł za jeden dzień pobytu, która przeznaczana  zostanie na zapewnienie uczestnikom wyżywienia podczas pobytu.

W najbliższej okolicy, podobnie jak w latach poprzednich, półkolonie organizować będą: Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 przy ulicy Sopockiej oraz Szkoła Podstawowa nr 125 przy ulicy Dzwonowej.

Rekrutacja rozpoczyna się we wtorek 14 maja 2019 roku i prowadzona będzie indywidualnie przez każdą placówkę.

Wykaz Organizatorów Wypoczynku w formie półkolonii dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich od 24 czerwca do 16 sierpnia 2019 roku w załączniku.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.