12cze2019

Bal 8-klasisty

31 maja odbył się bal 8-klasisty. Już przed 16 spotkaliśmy się, aby jeszcze raz przećwiczyć poloneza. Mimo to do oficjalnego tańca musieliśmy podejść dwa razy – stres i całkiem wąska sala zrobiły jednak swoje. Następnie zasiedliśmy do stołu. Gdy tylko podano obiad powstały zakłady skupiające się na tym, kto pierwszy obleje się barszczem. 

Na początku trudno było się przełamać. Każdy siedział na swoim miejscu, nie chcąc zrobić pierwszego ruchu. Jednak po pewnym czasie parkiet się zapełnił i zabawa rozpoczęła się na dobre. Wkrótce nawet ci najbardziej nieśmiali ruszyli w tany. Oczywiście nie można zapomnieć o Pani Dąbek, która swoim nastawieniem skutecznie rozkręciła imprezę, za co jej serdecznie dziękujemy. Wszyscy tak świetnie się bawili, że czas spędzony w Bacówce musiał zostać przedłużony o kolejną godzinę. Ten wieczór można uznać za jak najbardziej udany.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.