04lip2019

Sukcesy naszych uczniów w konkursach historycznych

W Wojewódzkim  Konkursie Przedmiotowym z Historii wielki sukces odniósł Piotr Lewandowski  uczeń  klasy 8c. Piotrek zajął II miejsce w tym konkursie i po raz trzeci uzyskał tytuł laureata. Dyplomy i nagrody laureatom konkursów wręczał Łódzki Kurator Oświaty w czasie uroczystości, która odbyła się 8 kwietnia 2019  w auli Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Warto wspomnieć, że laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych mają pierwszeństwo w naborze do szkół średnich.

11 czerwca w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie I Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ,, Mistrz wiedzy starożytnej’’,  którego organizatorem jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. 

Dwoje naszych uczniów w trzech etapach konkursowych zmagań wypadło znakomicie i uzyskało tytuły laureatów: 

III miejsce – Zuzanna Jachowicz z klasy 8b
VIII miejsce  – Jan Kapłon z klasy 7a

Gratulujemy sukcesów Piotrkowi, Zuzi i Jankowi!  Mamy nadzieję, że nadal będą rozwijać swoje historyczne pasje. 

Gratulacje i podziękowania należą się także pani Marioli Bolonek – nauczycielce historii za przygotowanie swoich uczniów do konkursów.

Wpis opublikowano w Aktualności, Bez kategorii, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.