13wrz2019

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/ 2020

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 143 w porozumieniu z przewodniczącą Rady Rodziców informuje, że w roku szkolnym 2019/ 2020 uczniowie mogą być objęci jednolitym programem ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków przygotowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Jednocześnie pragniemy przypomnieć Państwu, iż ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia i może być ona zawarta wyłącznie z woli rodziców, a szkoła nie pośredniczy w działaniach rodziców związanych z ubezpieczeniem dziecka.

Informacja o szczegółach oferty i sposobie przystąpienia do ubezpieczenia znajduje się na stronie www.kolorowennw.pl

Zobacz ofertę Kolorowe NNW

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.