03paź2019

Spotkanie kuratora z młodymi pasjonatami historii

Pod koniec września 2019 pani Dyrektor Agnieszka Sasin- Dziuda oraz nauczycielka historii pani Mariola Bolonek uczestniczyły w spotkaniu kuratora oświaty w Łodzi z młodymi pasjonatami historii. Pan Grzegorz Wierzchowski zaprosił do siedziby Kuratorium uczniów reprezentujących w czerwcu nasze województwo w zawodach centralnych konkursu i olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. W walce o wolną Polskę””.

Przypomnijmy, że w konkursie województwo łódzkie reprezentował m.in.: Piotr Lewandowski ubiegłoroczny absolwent Szkoły Podstawowej nr 143  w Łodzi, który zajął zaszczytne 8 miejsce.

Kurator Grzegorz Wierzchowski wręczył uczniom nagrody i dyplomy, pogratulował osiągniętych wyników i życzył dalszego rozwijania historycznej pasji. Nauczycielom, dyrektorom szkół i rodzicom podziękował za wspieranie uczniów i pomoc w rozwoju ich zainteresowań. Gratulacje uczniom i opiekunom złożył również wizytator Jerzy Śnieć, koordynator konkursu i olimpiady w województwie łódzkim.

Wpis opublikowano w Aktualności, Bez kategorii, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.