23paź2019

Spartakiada Portu Łódź

We wrześniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 143 w Łodzi wzięli udział w Spartakiadzie organizowanej przez  Centrum Handlowe Port Łódź. Do zabawy zostali zaproszeni uczniowie klas 6 i 8, którzy przygotowywali się do występów pod okiem swoich nauczyciel wychowania fizycznego. W rozgrywkach w piłce nożnej i siatkowej rywalizowaliśmy z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 125. Piłkarska drużyna szóstoklasistów uległa kolegom z SP 125 różnicą 1 bramki, natomiast reprezentacja siatkarzy  z SP 143 pokonała konkurentów. Rozgrywkom towarzyszyła miła atmosfera i sportowa rywalizacja.  Tego samego dnia  tereny zielone wokół Centrum Handlowego odwiedzili też uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą, którzy pod opieką hostess aktywnie spędzili czas na mini torze przeszkód. 

Najmłodsi na pamiątkę wydarzenia otrzymali pamiątkowe medale, starsi uczestnicy zawodów dyplomy, a zwycięzcy puchar. Każdy uczeń otrzymał też zdrowy poczęstunek.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a rówieśnikom ze Szkoły Podstawowej nr 125 za wspólną zabawę. 

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.