05gru2019

Konkurs recytatorski

Dnia 29 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „Piękna nasza Polska cała” dla uczniów klas 1- 3. W konkursie wzięło udział po dwóch przedstawicieli każdej klasy. Konkurs został przeprowadzony w bibliotece szkolnej pod bacznym okiem jury w skład którego weszły: pani dyrektor Agnieszka Sasin- Dziuda, nauczycielka języka polskiego pani Wioletta Sobieraj oraz pani bibliotekarka Elżbieta Pietrzykowska- Tomczak. Jury jak zawsze miało bardzo trudny wybór, bo wszystkie dzieci były wzorowo przygotowane i pięknie interpretowały wiersze sławiące Naszą Ojczyznę. Ostatecznie honorowe miejsca zajęli:

Klasy 1: 
1 miejsce – Jakub klasa 1a
2 miejsce – Chrystian klasa 1a
3 miejsce – Laura klasa 1b

Klasy 2:
1 miejsce – Ada klasa 2c
2 miejsce – Antek klasa 2a
3 miejsce – Rafał klasa 2a

Klasy 3:
1 miejsce – Aniela klasa 3b
2 miejsce – Gabrysia klasa 3a
3 miejsce – Igor klasa 3b

Każdy finalista otrzymał książkę i dyplom, a wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i dyplomami. 

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.