11gru2019

Choinki Jedynki 2019

XVIII Charytatywna akcja organizowana przez Program Pierwszy Polskiego Radia S.A.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Choinki Jedynki 2019″ organizowanym w ramach  XVIII Charytatywnej  Akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Honorowy patronat nad akcją objęła Pani Prezydentowa Agata Kornhauser- Duda. 

Tematem prac były „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Prace młodych artystów przeznaczone na licytację oceniali jurorzy- malarze: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak. Wśród wyróżnionych 20 prac  uczniów z całej Polski znalazło się dzieło uczennicy z klasy 5e Nikoli Jarkowiec. W sobotę 7 grudnia w Radiowej Jedynce odbył się Wielki Finał, podczas którego przeprowadzona została licytacja nagrodzonych prac dzieci. Nikoli gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów. 

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.