15gru2019

Charytatywna zbiórka żywności

W grudniu uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Łodzi przeprowadzili po raz  kolejny zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Rudy, w tym rodzin naszych uczniów. Zbiórka odbywała się na terenie sklepu Biedronka w Ksawerowie. Nasi wolontariusze skutecznie zachęcali klientów sklepu do wzięcia udziału w akcji i podzielania się zakupionym produktami spożywczymi. Efektem tegorocznej  kwesty jest ponad pół tony produktów tj.: mąka, cukier, olej, ryż, kasza, konserwy, soki i słodycze.

Wszystkim zaangażowanym w tę charytatywną akcję uczniom serdecznie dziękujemy za poświecony czas i zaangażowanie. Szczególne podziękowania składamy głównemu koordynatorowi akcji Pani Monice Rzetelskiej-Pietrzyk przewodniczącej Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 143.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.