09sty2020

Półkolonie zimowe 2020

Szanowni Rodzice, 

w okresie ferii zimowych tj.: od 13 do 24 stycznia 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 143 we współpracy z Miastem Łódź będzie realizować zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat w formie półkolonii.

Uczestnicy zajęć będą mieć zapewnioną opiekę wychowawców – nauczycieli SP 143 – w godzinach 7.00 – 17.00. W godz. 7- 8 dzieci zbierają się na zajęcia, czas między godz. 16- 17 jest czasem na odbieranie uczestników. Prosimy o punktualne przywożenie i odbieranie dzieci. 

Bardzo prosimy też, aby dzieci zjadały w domu pierwsze śniadanie i miały przygotowane drugie śniadanie do szkoły. Jeżeli jest taka potrzeba, prosimy o wyposażenie dzieci w napoje i przekąski na czas wyjść poza szkołę. Prosimy też o odpowiednie do warunków atmosferycznych ubieranie dzieci, tak aby mogły bez przeszkód podróżować do miejsc, gdzie będą odbywały się zajęcia. 

W załączeniu przedstawiamy plan zajęć na czas ferii zimowych.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.