24sty2020

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty dla Babci i Dziadka”

Zakończyła się XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kwiaty dla Babci i Dziadka” organizowanego przez Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole oraz Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, nad którym honorowy patronat objęli Minister Edukacji Narodowej i Łódzki Kurator Oświaty. W Dniu Święta Babci w sali teatralnej Akademickiego
Ośrodka Inicjatyw Artystycznych w Łodzi odbyło się podsumowanie konkursu. Galę wręczenia nagród uświetnił gość specjalny: aktorka Teresa Lipowska.

Miło nam poinformować, że w konkursie, na który napłynęło z całego kraju około 200 prac, wyróżnienie zdobyła praca uczennicy klasy VI Zuzanny Skowrońskiej. Zuzi oraz nauczycielowi plastyki pani Joannie Kowalczyk, pod kierunkiem której powstała praca, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Ogólnopolski konkurs plastyczny - praca Zuzanny Skowrońskiej
Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.