03lut2020

Ferie, ferie…

Ferie, ferie i już po….

W styczniu 2020  nasz szkoła po raz pierwszy zorganizowała półkolonie zimowe dla dzieci, które nie miały możliwości wyjazdu poza Łódź a nie chciały czasu wolnego spędzać samotnie w domu przed ekranami telewizorów, smartfonów czy komputerów. Mamy nadzieję, że dobrej zabawy i ciekawych zajęć nie zabrakło. Dzieciaki uczestniczyły w zajęciach plastycznych, zawodach sportowych, warsztatach tanecznych, zajęciach programowania. Wybrały się m. in.: na lotnisko Lublinek, do sali zabaw, kręgielni, planetarium.  Dużo radości dostarczyła półkolonistom zabawa w parku trampolin Planet Jump. Uczestnicy półkolonii odwiedzili też Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą nr 6 i siedzibę Straży Miejskiej, gdzie uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa i tolerancji.  O pełne brzuszki podczas ferii codziennie dbały nasze panie Kucharki oraz pani Beata, którym serdecznie dziękujemy za przepyszne obiady i podwieczorki.

Wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.