09kwi2020

Najnowsze informacje dotyczące rekrutacji do klas 1 w roku szkolnym 2020/ 2021

Szanowni Państwo, 

zapraszamy do zapoznania się z najnowszym Zarządzeniem Prezydent Miasta Łodzidotyczącym rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21, zmienionym w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną .

  1. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łódź na rok szkolny 2020/2021
  2. Uchwała nr XLIII/1152/17 Rady Miejskiej W Łodzi w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkoły podstawowej prowadzonej przez Miasto Łódź, dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem tej szkoły oraz przyznania im określonej liczby punktów

Informacje o naborze do pierwszych klas szkoły podstawowej na stronie UMŁ: https://uml.lodz.pl/edukacja/dla-uczniow-i-rodzicow/nabor/nabor-do-szkol-podstawowych/

Kryteria rekrutacji 2020/2021

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.