24cze2020

„I ty możesz zostać małym przedsiębiorcą”

Szkoła Podstawowa nr 143 od lat jest pomysłodawcą i organizatorem międzyszkolnego konkursu pn. „ I ty możesz zostać małym przedsiębiorcą” przygotowywanego we współpracy i pod patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

W kwietniu 2020 r. miała się odbyć na ternie szkoły kolejna VIII już edycja konkursu, niestety pandemia zniweczyła poczynione przygotowania i plany. Kilka szkół  zdążyło jednak  dostarczyć nam plakaty promujące postawy przedsiębiorcze, w tym aktywność, kreatywność, współdziałanie, w książkach dla dzieci, których wykonanie było pierwszym etapem konkursu. Etap ustny nie mógł się odbyć, dlatego też komisja oceniła  jedynie plakaty, które zdążyły dotrzeć do nas przed zamknięciem szkół i postanowiła przyznać trzy pierwsze miejsca i wyróżnienie.

I miejsce – za wnikliwy przegląd biblioteki człowieka przedsiębiorczego dla drużyny z kl. 3b ze SP nr 143
I miejsce – za dostrzeżenie ważnych aspektów przedsiębiorczości dla drużyny ze SP nr 34
I miejsce – za dostrzeżenie inspirujących aspektów bycia człowiekiem przedsiębiorczym dla drużyny ze SP nr 30
Wyróżnienie – dla drużyny z kl. 3a ze SP nr 143

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Zwycięski plakat - „I ty możesz zostać małym przedsiębiorcą”
Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.