28sie2020

List Dyrekcji szkoły do uczniów i rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy uczniowie!


Z radością powitamy naszych uczniów w progach szkoły w dniu 1 września 2020r. Brakowało nam bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

Rok szkolny 2020/2021 zgodnie z wytycznymi MEN rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkoły i na terenie należącym do placówki.
Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia jednak, że wszyscy jesteśmy obowiązani do przestrzegania zasady higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ jako Dyrekcja szkoły odpowiedzialna za bezpieczeństwo wszystkich członków społeczności szkolnej, przygotowałyśmy i wdrażamy procedury postępowania i zachowania w różnych sytuacjach szkolnych. Są one zamieszczone  poniżej oraz zakładce „Bezpieczeństwo w okresie pandemii„.  Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi wraz z dziećmi i ścisłe przestrzeganie. Jeśli wszyscy podejdziemy do sprawy z rozwagą i odpowiedzialnością, wierzymy, że stworzymy względnie bezpieczne warunki nauki.

Pamiętajmy, że respektowanie wymagań związanych z aktualnie panującymi warunkami, jest dla nas wszystkich ważną lekcją zdobywania umiejętności funkcjonowania w sytuacjach kryzysowych oraz lekcją nauki odpowiedzialności społecznej za siebie i innych.

Z poważaniem
Dyrekcja szkoły

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.