21paź2020

Nasz projekt L 228 w 8 edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2020 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz kolejny projekt złożony do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020/ 2021 pn.: „Kuźnicka Park- plac zabaw i siłownia zewnętrzna dla uczniów i mieszkańców” otrzymał pozytywną rekomendację Komisji Rady Miejskiej ds. Budżetu Obywatelskiego i został dopuszczony do głosowania w ramach projektów ponadosiedlowych.

Głosowanie rusza już niebawem!

Głosowanie papierowe: 6- 16 listopada

Głosowanie elektroniczne: 6- 30 listopada

Zasady głosowania:

• każdy Mieszkaniec Łodzi będzie mógł oddać 5 głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz 5 głosów na projekty ponadosiedlowe,
  • w przypadku stwierdzenia wielokrotnego głosowania przez jednego Mieszkańca, WSZYSTKIE oddane przez niego głosy uznaje się za nieważne,
  • z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, zachęcamy do oddawania swoich głosów poprzez formularz elektroniczny zamieszczony na stronie.

Zapraszamy do głosowania na projekt SP 143 o numerze L228 !

Plakat - VIII Edycja ŁBO
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.