01gru2020

I miejsce Mai w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

I miejsce Mai w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni- Marzenia”

W październiku 2020 zakończyła się X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,, Pod Kolorowym Parasolem Jesieni- Marzenia ‘’ pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. 

Do konkursu zostało nadesłanych aż 1399 prac z całej Polski. 

Miło nam poinformować, że zaszczytne I miejsce zdobyła praca uczennicy klasy 5a Mai Czupryńskiej, wykonana pod kierunkiem Pani Joanny Kowalczyk nauczyciela plastyki podczas szkolnych zajęć artystycznych. 

Młodej artystce oraz pani Joannie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

"Pod Kolorowym Parasolem Jesieni- Marzenia" Mai Czupryńskiej
Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.