15mar2021

Wymarzona szkoła to taka, w której…

Czy tak naprawdę wiemy, jak wygląda wymarzona szkoła według naszych uczniów?  

Pani Klaudia Fałek podczas zajęć z języka angielskiego dowiedziała się od uczniów klasy 7c jaka jest ich szkoła marzeń. Uczniowie zaprezentowali swoje prace, które wcześniej bardzo starannie przygotowali.  

Okazało się, że część z tych marzeń była bardzo podobna we wszystkich grupach. Większość wskazała na brak prac domowych i testów, a także korzystanie z notatek podczas odpowiedzi jako główne marzenie. Część chciałaby podróżować do szkoły autobusem, który zabierałby wszystkie dzieci po kolei z ich domów. Pojawiły się też osoby, które byłyby chętne nosić mundurki, aby zaoszczędzić trochę czasu na wybieranie stroju rano. Uczniowie wspomnieli też o stołówce ze zróżnicowanym i pysznym jedzeniem oraz dobrze wyposażonym sklepiku szkolnym ze stolikami, przy których można byłoby miło spędzać czas w trakcie przerw. Podczas, gdy jedni mają dosyć przyziemne marzenia, inni chcieliby, aby ich szkoła znajdowała się na Cyprze a w niej obok nas żyły zwierzęta. 

Mamy nadzieję, że chociaż nasza szkoła nie jest na Cyprze, nie ma w niej zwierząt ani autobusu szkolnego, to jest w pewnym sensie wymarzonym miejscem dla naszych uczniów 🙂

Efekty prac uczniów można zobaczyć poniżej 🙂 

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.