18mar2021

Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Portret Zimy”

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Portret Zimy” organizowany przez Wawerskie Centrum Kultury- Filia Zastów w Warszawie został rozstrzygnięty. Spośród 118 nadesłanych zdjęć nagrodzonych zostało 17 fotografii ukazujących piękną, bajkową zimę. 

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. 

Wysokie III miejsce zdobyła uczennica klasy 7c- Karolina Domińczak za pracę „Pani róża w zimowej kreacji”; wyróżnienie otrzymał Kacper Chromik z klasy 7b za fotografię  „Zimowy poranek”.

Do wystawy konkursowej prezentowanej w Galerii na Płocie zostały zakwalifikowane ponadto fotografie dwóch uczennic: Katarzyny Kurowskiej z klasy 6a „Zimowy las” oraz Kai Kazimierczak z klasy 5a  „Zimowe cienie”. 

Młodym fotografom gratulujemy i zachęcamy do dalszego ukazywania w obiektywie piękna przyrody polskiej w kolejnych porach roku.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.