22mar2021

Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Przypominamy, ze od 20 kwietnia 2020 r. działa Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Infolinia stanowi wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób w okresie pandemii. Telefon (726 611 611) i czat (prowadzony w aplikacji Snapchat i Messenger – pogadajmytutaj) obsługiwane są przez 7 specjalistów: pedagogów, psychologów, interwentów kryzysowych i terapeutów, posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Z Telefonu Zaufania mogą korzystać dzieci i młodzież z województwa łódzkiego oraz ich rodzice i opiekunowie. Dostępne są 7 dni w tygodniu (telefon czynny w godzinach 15.00 18.00, czat w godzinach 18.00 21.00).

Plakat: Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.