06kwi2021

Finał XII Konkursu „O przyszłości marzę teraz”

Z przyjemnością informujemy, że w ogólnołódzkim konkursie organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego pt. „O przyszłości marzę teraz” w ramach Akademii Przedsiębiorczego Dzieciaka, nasz uczeń Mateusz Kołodziejczyk z klasy 5a zajął wysokie III miejsce. Komisja oceniała wiedzę i umiejętności z zakresu orientacji i doradztwa zawodowego zaprezentowane za pomocą posteru (plakatu) oraz walory prezentacji artystycznej wybranego zawodu. Mateusz zaprezentował zawód kosmonauty. Czy to Jego marzenie? ☺

W konkursie licznie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu naszego miasta, co podkreśla znaczenie osiągnięcia laureata. Mateuszowi oraz koordynatorowi konkursu w naszej szkole pani Agnieszce Znamierowskiej dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesu.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.