12kwi2021

Projekt eTwinning „Razem przez pandemię”

Przedłużająca się pandemia wymusiła zmianę formy kształcenia na naukę zdalną. Wszystko wydaje się być bardziej skomplikowane niż było wcześniej. Nowa organizacja nauki, ograniczony kontakt z rówieśnikami, załamanie rutyny dnia codziennego oraz izolacja od innych ludzi, mogą powodować gromadzenie się stresu, lęku i niepewności zarówno u dzieci jak u dorosłych. 

Wychodząc naprzeciw tej trudnej sytuacji oraz współpracując z innymi szkołami w Łodzi organizujemy w naszej szkole projekt eTwinning „Razem przez Pandemię”.

Projekt jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich nauczycieli. Celem projektu jest zapewnienie dzieciom wsparcia w okresie pandemii poprzez działania, które mają przywrócić do ich życia ruch, radość, kontakt z rówieśnikami i poczucie wspólnoty.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas I-VIII do zaangażowania się w  realizację zadań projektowych, wierząc, że te doświadczenia związane z pandemią jak najszybciej okażą się wyłącznie wspomnieniem.

Zadanie 1 Razem przez Pandemię- czas nadziei 

Kochani w poniedziałek rozpoczynamy TYDZIEŃ NADZIEI – Razem przez pandemię!

Zachęcamy Was do zaangażowania się w tworzenie naszej wspólnej GALERII ZACHWYTU NAD ŚWIATEM. Pandemia zmieniła nasze życie, jednak nie zmieniła wszystkiego, rozejrzyjcie się, krokusy nadal kwitną 😊, słońce nadal świeci, a nawet wiosną pada śnieg 😊. 

Prosimy Was zastanówcie się co Was zachwyca pomimo pandemii? Co daje Wam radość pomimo pandemii? Zróbcie zdjęcie i prześlijcie na Teamsach do p. Olgi Góźdź lub p. Marty Śliwińskiej lub p. Beaty Twardowskiej.

RAZEM STWORZYMY GALERIE ZACHWYTU NAD ŚWIATEM!!!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.