28wrz2021

17.09.2021 Dzień Sportu na Orliku

17 września br na boisku sportowym Orlik, przy naszej szkole, odbyła się otwarta impreza sportowo-rekreacyjna w formule pikniku sportowego, pt. „Dzień Sportu na Orliku”. W imprezie, przygotowanej przez lokalnego animatora sportu, udział wzięła reprezentacja naszej szkoły oraz dzieci, rodzice, wolontariusze i nauczyciele z innych łódzkich szkół. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor, która przywitała uczestników i zaproszonych gości. W programie imprezy znalazły się, m.in.:

  • wspólna rozgrzewka,
  • gry i zabawy ruchowe,
  • konkurencje sprawnościowe,
  • prezentacja lokalnego klubu sportowego,
  • ćwiczenia z byłym zawodnikiem i trenerem piłki nożnej,
  • poczęstunek,
  • gadżety i nagrody dla uczestników.

Impreza odbyła się w pełnym reżimie sanitarnym, uczestnikom zapewniono płyn do dezynfekcji, rękawiczki i maseczki. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w konkurencjach sprawnościowych II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci do rywalizacji sportowej.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.