19paź2021

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi dla pani Wioletty Sobieraj

W piątek 15 października 2021r. w Małej Sali Obrad przy Piotrkowskiej 104 z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Prezydent Hanna Zdanowska wręczyła nagrody 43 nauczycielom, w tym dyrektorom, łódzkich szkół i przedszkoli w podziękowaniu za szczególne osiągnięcia w pracy na  rzecz oświaty.

Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych – i to już po raz trzeci – znalazła się Pani Wioletta Sobieraj, która od ponad 20 lat uczy w naszej szkole języka polskiego, mając na swoim koncie wiele osiągnięć w pracy z uczniami, m.in. przygotowując ich do konkursów przedmiotowych, recytatorskich, egzaminów, ale przede wszystkim zarażając – przynajmniej niektórych – pasją do literatury. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi dla pani Wioletty Sobieraj
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.