14lis2021

Ślubowanie uczniów klas 1

W dniu 14 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie klasy 1A i 1B zostali pasowani na uczniów. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Agnieszka Sasin – Dziuda w obecności pani wice-dyrektor Agnieszki Gackiej oraz przedstawicielek Rady Rodziców. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz gratulacje. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Moniki Rzetelska- Pietrzyk i zastępca pani Agnieszka Polowczyk obdarowały uczniów koszulkami z logo naszej szkoły.

Uczniowie zaprezentowali przygotowany pod bacznym okiem wychowawczyń: pani Renaty Kokot i pani Aleksandry  Rutkowskiej program artystyczny. Cała impreza została nagrana, by umożliwić nieobecnym rodzicom obejrzenie uroczystości.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.