16gru2021

Dzień Życzliwości

W listopadzie nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczniowie pisali dla siebie „kartki życzliwości”, na których zamieszczali miłe słowa do swoich rówieśników. Następnie na godzinie wychowawczej wychowawcy klas rozdawali „życzliwe kartki” swoim uczniom. Akcja bardzo spodobała się dzieciom i została na stałe wpisana do kalendarza imprez szkolnych.  Przy tej okazji wychowawcy klas przypomnieli uczniom, że prawidłowe relacje rówieśnicze sprzyjają zdrowiu psychicznemu i są ważnym elementem funkcjonowania szkoły. Przy tej okazji nauczyciele przedstawili młodzieży wyniki autoewaluacji w zakresie dwóch standardów Szkoły Promującej Zdrowie, które stały się podstawą do planowania kolejnych działań w naszej szkole w ramach promocji zdrowia. Poniżej przedstawiamy raport z autoewaluacji w latach 2018 – 2021.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.