12lut2022

“MądrzeJEMY – zdrowe żywienie jest w cenie”- promocja zdrowego stylu życia

W I półroczu roku szkolnego 2021/ 2022 wychowawczyni świetlicy pani Karolina Mikołaczyk prowadziła cykliczne zajęcia z uczniami związane ze zdrowiem tj. zdrowym odżywieniem, aktywnością fizyczna i jej wpływem na nasze samopoczucie oraz ogólnie zdrowym stylem życia. Były to m.in.: zajęcia o zdrowym żywieniu pt. “MądrzeJEMY – zdrowe żywienie jest w cenie”, w czasie których dzieciaki dowiedziały się, czym jest tkanka tłuszczowa, ile może jej być w organizmie, kiedy jest niezdrowa oraz o zdrowym stylu życia na podstawie bajki “Było sobie życie – mięśnie i tkanka tłuszczowa”.

“MądrzeJEMY - zdrowe żywienie jest w cenie” - praca uczniów 1
“MądrzeJEMY - zdrowe żywienie jest w cenie” - praca uczniów 2
Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.