10maj2022

Dzień Otwarty 2022

W dniu 26 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W nasze progi zawitali mili Goście – przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z Rodzicami. Tematem przewodni było „Spotkanie w Zwierzogrodzie”. Na naszych gości czekały liczne zabawy edukacyjne organizowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, spotkania z uczniami i nauczycielami oraz pyszne słodkości w kawiarence. Przyszłoroczni pierwszoklasiści mogli m.in.: poćwiczyć z myszką Mickey na małej sali gimnastycznej, pokonać tor przeszkód na dużej sali, poeksperymentować w pracowni chemiczno- fizycznej, pouczyć się języka angielskiego w pracowni językowej oraz zaprogramować roboty pod okiem pani informatyk. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili to popołudnie i że już we wrześniu spotkamy się ponownie.

Zapraszamy na fotorelacjęz tego wydarzenia.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.