10cze2022

Piknik rodzinny 2022

W minioną sobotę, po dwóch latach przerwy, w naszej szkole odbył się piknik rodzinny organizowany we współpracy z Radą Rodziców. Na naszych gości czekały m.in.: zabawy na dmuchawcach, skoki na trampolinie, słodka wata cukrowa i pop- corn. Można było także skosztować pysznych kiełbasek z grilla, słodkich wypieków czy smakołyków z wiejskiego stołu. Wśród zaproszonych byli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego, którzy wszystkim zainteresowanym pokazali służbowy radiowóz, galowy mundur i opowiadali o codziennych zadaniach służbowych. Można było zapoznać się z ofertą Klubu Jachtowego pana Mariusza Jakiela- Akademia Młodego Żeglarza, obejrzeć i nabyć rośliny z pobliskiego gospodarstwa ogrodniczego. Plany trochę pokrzyżowała nam pogoda ale i tak atmosfera była świetna. Dzieciaki skakały, biegały i zjeżdżały, a rodzice mieli czas kawę, małe co nie co i na rozmowy z nauczycielami. Wśród gości nie zabrakło absolwentów naszej szkoły, przyszłorocznych pierwszoklasistów oraz mieszkańców osiedla. Imprezę zaszczycił też swoją obecnością ksiądz proboszcz tutejszej Parafii Św. Józefa. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok ☺

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.