21lis2022

Wojewódzki Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi, jako jedna z dziewięciu placówek oświatowych w województwie łódzkim otrzymała Certyfikat Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego. Uroczyste wręczenie odbyło się 10.11.2022r. podczas konferencji pt.: „Dziecko z cukrzycą” w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie. Organizatorem spotkania było Ministerstwo Zdrowia oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za realizację zadań związanych z promocją zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, aktywności ruchowej oraz relacji międzyludzkich. Gratulujemy pani Ewie Pilichowskiej i zespołowi ds. promocji zdrowia w naszej szkole, którzy przeprowadzili nas przez proces certyfikacji.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.