19gru2022

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda…

Dnia 09.12.2022. byliśmy na wycieczce w Tomaszowie Mazowieckim. Zwiedzaliśmy Pałac hrabiego Antoniego Ostrowskiego, a następnie w gmachu muzeum uczestniczyliśmy w „Muzealnych podchodach” – grze terenowej polegającej na poszukiwaniu skarbu. Następnie odwiedziliśmy rezerwat „Niebieskich Źródeł”, który zachwycił wszystkich. Po pysznym obiadku udaliśmy się na warsztaty bożonarodzeniowe, na których tworzyliśmy przepiękne stroiki świąteczne pod kierunkiem pani Moniki. Wycieczka była wspaniała. Dowiedzieliśmy się jak dawniej żyli ludzie, jak się ubierali, jak spędzali czas, jakie były ówczesne zabawy dzieci. Zachęcamy wszystkich gorąco, aby zwiedzili Tomaszów Mazowiecki, który kryje jeszcze więcej tajemnic.

Uczniowie klasy 3b

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.