19gru2022

Uczniowie klasy 3a z wizytą u Pana Kleksa

Dnia 12 grudnia 2022r. klasa 3a uczestniczyła w wycieczce do Centrum Kultury, Nauki i Zabawy „Bajka Pana Kleksa” w Katowicach, która miała na celu zintegrowanie dzieci z Polski i Ukrainy. Dzieci przeniosły się w świat Akademii Pana Kleksa i spotkały z ich bohaterami. Pokonując tory przeszkód rozwiązywały zagadki i poszukiwały zaginionych przedmiotów. Z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w pogadankach i słuchowiskach zdobywając sporą dawkę wiedzy o zwierzętach, kosmosie, roślinach i ekologii. Podróż po Bajce… zakończyła się sprawdzeniem zdobytej wiedzy poprzez udział w quizie. Było dużo śmiechu i emocji…

Pobyt u Pana Kleksa zwieńczyło spotkaniem z Mikołajem, podczas którego dzieci otrzymały drobne upominki.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.