06cze2023

Piknik Rodzinny 2023

Początek czerwca to tradycyjnie w naszej szkole czas Pikniku Rodzinnego. Rada Rodziców działająca przy naszej szkole oraz Rada Pedagogiczna zaprosiły całą społeczność szkolną i lokalną do wspólnego świętowania. Na naszych Gości czekało mnóstwo atrakcji m.in.: kawiarenka, grill- bar, wiejski stół, loteria fantowa, malowanie buzi, szkolna foto- budka, zawody sportowe w parach dziecko- rodzic i wiele innych. Bezkonkurencyjne okazały się dmuchańce, do których kolejka, mimo upływającego czasu, nie malała. Swoją obecnością zaszczycili nas też druhowie ochotnicy z OSP Łaskowice, którzy opowiadali o swojej pracy i pokazywali jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Chętni mogli przymierzyć strój i kask, zasiąść w wozie strażackim, włączyć sygnał dźwiękowy ☺. W czasie pikniku trzecioklasiści zaprezentowali przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” oraz nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Pejzaż wiosenny” . Wszystkim atrakcjom towarzyszył dobry humor, śmiech a przede wszystkim upragnione słońce.

Wszystkim przybyłym Gościom serdecznie dziękujemy za spotkanie i już dziś zapraszamy za rok…

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.