20cze2023

Sukces dla Klaudii w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7a Klaudia Sęk zdobyła zaszczytne 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Baśnie Narodów Wschodniosłowiańskich” pt. „Domy z baśniowych krain: legendarne twierdze i bajeczne chatki” zorganizowanym przez Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego. Nadesłano ponad 70 prac plastycznych w formacie A3, wykonanych techniką dowolną. Po raz pierwszy w oddzielnej kategorii nagrodzono również prace przestrzenne, przedstawiające baśniowe chatki. Zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 26 maja. Klaudii serdecznie gratulujemy, a nauczycielce plastyki pani Kuzik bardzo dziękujemy za rozbudzanie u uczniów zainteresowania kulturą wschodniosłowiańską oraz rozwijanie ich umiejętności plastycznych.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.