05lip2023

Jak minął pierwszy tydzień półkolonii?

Pierwszy tydzień wakacji to wiele atrakcji dla uczestników półkolonii organizowanych w naszej szkole. Dzieciaki  odwiedziły wiele ciekawych miejsc, podjęły wiele nowych wyzwań, doświadczając samych pozytywnych emocji. Uczestnicy półkolonii byli w Muzeum Oświaty na warsztatach plastycznych oraz uczestniczyli w zajęciach kaligrafii w „dawnej szkole”, grali w kręgle walcząc drużynowo o tytuł „Króla Kul”. W Muzeum Przyrodniczym zobaczyli niesamowite okazy zwierząt z całego świata. Podczas wizyty w  EC1 zwiedzili „Ulicę Żywiołów” a w Ośrodku Działań Ekologicznych sprawdzili swoją wiedzę na temat cennej wody. W szkole również nie brakowało wrażeń: podczas zawodów sportowych na boisku, gier planszowych zespołowych, zajęć plastycznych w plenerze oraz szkolnej dyskoteki.

Uczniowie, którzy w piątek zakończyli wspaniałą zabawę na półkoloniach w naszej szkole otrzymali pamiątkowe dyplomy. A przed nami drugi tydzień półkolonii – tydzień nowych atrakcji i wielu wrażeń. 

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.