11lip2023

Drugi tydzień półkolonii już za nami…

Kolejny tydzień półkolonii letnich w naszej szkole dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i doświadczeń.

Uczestnicy półkolonii drugi tydzień wakacji rozpoczęli seansem filmowym pn. „Miss Kraken. Ruby Gillman”. W kolejnych dniach aktywnie uczestniczyli w zajęciach pierwszej pomocy w Straży Miejskiej, w twórczych warsztatach w Muzeum Włókiennictwa, poznali pracę Strażaków JRG Nr 6. Wyjątkowe półkolonie zakończyło wyjście do „Bajkowego Labiryntu” czyli Sali zabaw w CH Manufaktura oraz zabawy w plenerze z muzyką na życzenie. 

Każdy dzień wypełniony był różnymi atrakcjami zorganizowanymi na terenie szkoły, w tym warsztaty kreatywnego rysunku, warsztaty kulinarne, zabawy na placu zabaw oraz boisku szkolnym.  Wszystkim dzieciakom bardzo dziękujemy za aktywność, kreatywność i wakacyjną atmosferę.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.