02paź2023

WY – GRA -LIŚ – MY!  

Z okazji 600 urodzin Łodzi wzięliśmy udział w „zawodach na 6”, które były organizowane
na terenach rekreacyjnych galerii Port Łódź. Dwie sześcioosobowe drużyny szóstoklasistów zmagały się z rywalami z innych  szkół podstawowych w sześciu bardzo trudnych konkurencjach (strzelanie z łuku, piłka nożna, tor przeszkód, kajakarstwo i inne). Emocje były ogromne, tym bardziej, że koledzy z obydwu klas  kibicowali swoim reprezentantom. Po kilkugodzinnej zabawie okazała się, że… JESTEŚMY NAJLEPSI!  

W klasyfikacji  indywidualnej  pierwsze miejsce wśród chłopców zdobył Michał z kl. 6B. Dwoje naszych zawodników  z klasy 6A  – Agata i  Alan stanęło na najniższym stopniu podium, zajmując trzecie miejsca. Natomiast w klasyfikacji generalnej, po  zsumowaniu wyników wszystkich sportowców okazało się, że nasza szkoła pokonała rywali i  zajęła zaszczytne I miejsce. Zwycięski puchar odebrała pani Agata Sasin- Borys. 

Oficjalne podsumowanie  zawodów oraz wręczenie nagród  wszystkim uczestnikom zabawy odbędzie się podczas jesiennego pikniku w Porcie Łódź, który zostanie zorganizowany jest 7.10.2023  w godzinach 12.00 – 17.00. Zapraszamy do udziału i gratulujemy!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.