12paź2023

Zdowie psychiczne naszych uczniów jest dla nas ważne ♡

W roku szkolnym 2023/ 2024  nasza szkoła bierze udział w pilotażowym programie promującym zdrowie psychiczne przygotowanym pod patronatem fundacji UNAWEZA pn. „Godzina dla młodych głów”. Program jest odpowiedzią na rosnący kryzys psychiczny wśród młodych osób i zapotrzebowanie uczniów, rodziców oraz nauczycieli na dialog  o zdrowiu psychicznym. Program na stanowić wsparcie dzieci i młodzieży oraz nauczycieli w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego. Ma wzmacniać u młodych ludzi takie kompetencje jak: rozpoznawanie emocji, nazywanie potrzeb, stawianie granic czy komunikowanie potrzeby wsparcia. W drugim półroczu skupi się na higienie cyfrowej i bezpieczeństwie w sieci. 

Nasza szkoła bierze udział w programie profilaktycznym "Godzina dla młodych głów"
Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.