19paź2023

Święto uczniów klas 1

Zgodnie z tradycją 13 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawców oraz rodziców. Podekscytowani uczniowie klas pierwszych swoim zachowaniem i zaprezentowanym programem artystycznym udowodnili, że są już gotowi do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Najważniejszym momentem, na który wszyscy czekali, była jednak wyjątkowa chwila, w której pierwszoklasiści wygłosili tekst uroczystego ślubowania. Następnie Pani dyrektor wielkim, kolorowym ołówkiem pasowała każdego na ucznia szkoły. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz pamiątkowymi zdjęciami.

Klasa 1A

Klasa 1B

Klasa 1C

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.