30lis2023

Świąteczna zbiórka żywności

W dniach 24-25  listopada chętni uczniowie w ramach szkolnego wolontariatu wzięli udział w zbiórce żywności organizowanej we współpracy z łódzkim Bankiem Żywności. W dwudniowej akcji zebraliśmy 304 kg artykułów spożywczych, które przed świętami zostaną przekazane rodzinom uczniów naszej szkoły. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas, by wspierać młodzież w trakcie zbiórki oraz Uczniom, których uśmiechy spowodowały, że koszyki z darami szybko się zapełniały. Dzięki wspólnemu  zaangażowaniu zapewniliśmy pogodne Święta Bożego Narodzenia wielu potrzebującym rodzinom. Dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy przewodniczącej Rady Rodziców działającej w naszej szkole i głównej koordynatorce akcji, Pani Agnieszce Polowczyk za pomoc w jej sprawnej organizacji.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.