19sty2024

Jak wykorzystujemy pomoce Laboratorium Przyszłości?

W listopadzie i w grudniu 2023 Maja z klasy 8a poprowadziła w ramach zajęć informatyki lekcje z grafiki komputerowej w klasach 8a i 7b. Uczniowie pracowali w programie Ibis Paint X. W ramach dodatkowych zajęć koła informatycznego kontynuowano programowanie z Klockami Lego. Grupa pracująca z Botlandem poczyniła duże postępy – w tworzonym pojeździe zainstalowali czujniki wykrywające przeszkody, kamerkę i uruchomili robota przy użyciu pilota. 

Ponadto szkolny zespół reporterski, prowadzony przez Maję i Tolę z klasy 8a, nakręcił filmik na temat ulubionych nauczycielskich powiedzonek. Mini wywiady z nauczycielami są do zobaczenia na fb naszej szkoły. Dodatkowo przygotowano dekorację sali informatycznej. To wszystko oczywiście pod czujnym okiem pani Anny Dąbek. Niecierpliwie też uczniowie czekają na naprawę drukarki 3D, ponieważ chcieliby zacząć na nowo pracę z nią. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić jak najszybciej!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.