14maj2024

Uczniowie recytują poezję dla dzieci 

8 maja w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Świerszczykowe wierszyki” dla uczniów klas 1-3. Wśród prezentowanych utworów największą popularnością cieszyły się wiersze Jana Brzechwy. Jak co roku wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, więc wybór laureatów nie był łatwy. Jury w składzie pedagog pani Emila Gosławska, nauczycielki języka polskiego panie Kamila Banaś- Zając oraz Wioletta Sobieraj po naradach wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Hanna z klasy 1b
II miejsce: Maria z klasy 3b
III miejsce: Aleksander z klasy 2b
Wyróżnienia otrzymali Władek z klasa 3b, Dominik reprezentujący klasę 2a oraz Basia uczennica klasy 1b.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.