17cze2024

Piknik Rodzinny 2024

Jak co roku w czerwcu odbył się w naszej szkole piknik. Tradycyjnie nasi Goście mogli skorzystać z zabaw na dmuchańcach, pomalować buzie, zjeść coś słodkiego w kawiarence lub skosztować kiełbaski czy kaszanki z grilla. 

Na pikniku pojawili się też po raz kolejny druhowie ochotnicy z OSP Łaskowice, którzy w swoimi zabawami uatrakcyjnili nasze świętowanie. Niewątpliwie jedną z większych rozrywek było włączenie kurtyny wodnej i bieganie w kroplach wody… Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zawody sportowe, w których rywalizowali uczniowie wraz z rodzicami. Była zabawa, rywalizacja i małe kontuzje ☹

W czasie pikniku chętni uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne. Swoją obecnością uświetnił nasz piknik pan Michał Karpacki finalista 4 edycji programu „The voice of Polnad”, który zaśpiewał klika znanych szlagierów. Nastąpiło też uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Pejzaż wiosenny” i wręczenie nagród. Wszystkim atrakcjom towarzyszył dobry humor, śmiech a przede wszystkim upragnione słońce.

Wszystkim Gościom dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.