18cze2024

Cybermatematycy kończą tegoroczną działalność

Młodzież biorąca udział w pracach koła informatycznego serdecznie dziękuje nauczycielce matematyki i informatyki pani Annie Dąbek za możliwość rozwijania pasji i doskonalenia umiejętności podczas zajęć dodatkowych. To był rok ciężkiej pracy ale i wielu sukcesów. 

W skrócie – na zajęciach młodzież podzieliła się na grupy:

  • 1 grupa, która pracowała nad drukarką 3d, 
  • 2 grupa, która zajmowała się robotami,
  • 3 grupa to kółko dziennikarskie oraz 
  • grupa zajmująca się stronami internetowymi. 

Każdy zespół wykazał się niebywałą wytrwałością, umiejętnością współpracą oraz wzajemnym zaufaniem. Wiele z prac zostało przedstawionych na dniach otwartych, mało tego, zostało bardzo dobrze odebranych przez odwiedzających rodziców i dzieci. Mimo pojawiających się ciężkich chwil i zwątpienia, uczniowie nie poddawali się, doskonalili swoje prace i wspólnymi siłami docierali do wyznaczonego celu. 

Choć to już ostatnie Wasze chwile w murach SP 143, liczymy, że będziecie nas dobrze wspominać i do nas wracać…

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.